Gitar Kursu

Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz kursumuzdan mezun olduklarında

M.E.B onaylı  KURS BİTİRME SERTİFİKA   

hakkı kazanırlar.

GİTAR Çalmayı 
En eğlenceli metod ile
En uygun fiyata 
Kolay şekilde öğrenmek istiyorsanız 
ÜCRETSİZ DENEME DERSİNE DAVET EDİYORUZ !

Kişiye Özel Ders Programı ile ister Hobi Gitar Kursu  Olarak İsterseniz Sınava Hazırlık için M.E.B Şişli Sanat Kursu'na Bekliyoruz 

  • Kursumuzda Gitar eğitimi özel ders olarak verilmektedir.
  • Gitar Dersleri  haftada bir gün 50 dakika  yapılmakta ve öğrenci ile eğitici arasında birebir işlenmektedir.
  • Birebir Gitar dersi, konusunda kendini ispatlamış hocamız tarafından verilmektedir.
  • Gitar Dersleri aynı anda teorik olarak nota-solfej eğitimi ve  gitar ile uygulamalı verilmektedir 
  • Ders günleri ve saatleri öğrencilerle ortak belirlenmektedir.
  • Klasik gitar  kursu / Akustik gitar kursu  / Elektro gitar  kursu / Bas gitar kursu  / Pop Gitar Kursu 

ÖNEMLİ NOT* Bire bir özel ders alan öğrenci 4 derste 1 ders erteleme hakkına sahiptir ve 1 gün önce MESAİ SAATLER İÇİNDE gelemeyeceğinin haberini verirse ancak o zaman telafi dersi alabilir aksi takdirde sözleşmede belirttiği gibi DERSLERİ işlenmiş sayılacaktır.  Sağlık veya istirahat raporu ile geçerli tarihlerde Telafi dersleri eklenecektir

       Herkes bir dönemde bir müzik aleti çalabilmeyi istemiştir ve ilk akla gelen en popüler olan gitardır. Gitar çalmayı öğrenmek düşünüldüğü kadar zor değildir. Gitar diğer çalgılara göre daha hızlı öğrenim gösteren bir çalgıdır. İlk yapmanız gereken şey başlamaya karar vermektir. Müzik alanında bilginizin olup olmaması önemli değildir. Çünkü öğrenim süreçlerinde öğretmen en etkili rolü üstlenir. Bizler de Şişli Sanat olarak eğitim kalitesi konusunda özenle seçilmiş ve alanında kendini kanıtlamış uzman eğitmenlerimizle bu işi bilen, riskleri ortadan kaldıran, içinizde şüphe bırakmayacak bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. 

     Gitar dersinde repertuvarımız çok geniş olmakla birlikte klasik eserlerden güncel şarkılara kadar birçok teorik nota bilgisi ve müzik eğitimi verilir. 
Sonrasında gerek duyulan nota ve nazari bilgiler dersin ilk aşamasında öğretilir. Şişli Sanatta eğitmenimizle yapacağınız parmak egzersizleri, etütler, ritim kalıpları gibi teknikler de vardır. İki üç hafta içerisinde parça çalınmaya başlanır. Bu sistemle birlikte öğrencileri çok sıkmamış oluruz. Müzik teorisi ve solfej eğitimiyle de desteklenen gitar dersimiz kişinin yeteneğine ve çalışmalarına göre farklılık gösterse de Şişli Sanatla kısa sürede iyi bir seviyeye gelmiş olacaksınız. 

       Bunlarla birlikte görme, duyma, kas hareketlerini kullanabilmenizin yanı sıra beyninizin birden fazla bölgesini çalıştırarak çok yönlü bir koordinasyon sağlamaktadır. Ayrıca çocukların motor gelişiminde, ince motor kaslarında da daha hızlı bir ilerleme olacak ve algıları açılacaktır. Kursumuzda  yapacağımız alıştırmalarla bu durum iyi ve doğru bir şekilde gelişecektir. Şişli Sanatta ücretsiz deneme dersleri yaptırıp kayıt yapma zorunluluğu yoktur. Birçok fırsat sağlamaya çalışan Şişli Sanat olarak her yaştan müzik tutkunu olan sizleri gitar kursumuza bekliyoruz. 

         Hiç kimse yoktur ki müzikle ilgisi olmasın. Müziksiz insan yaşamını hayal etmek imkânsız. Günümüzün stresli yaşamından bir an olsun uzaklaşmak için, insan hayatının, müziğin bir parçası olabilmek için Şişli Sanat olarak buradayız. 
Müzik genel olarak insanların düşüncelerini duygularını anlattıkları bir sanat değil midir? Bizlerde Şişli Sanat olarak insan hayatının her döneminde her anında, her saatinde, her yılında bazen ilhamı olabilmek, bazen nefesi, bazen bestecisi, bazen de kendisi olmaya çalışıyoruz. İnsan ruhu kulaktan geçer. 
       Kursumuzda verilen gitar eğitimimizin bir diğer amacı boş vakitlerinde bir hobiyle, bir uğraşla geçiren öğrencilerin insanlarla olan iletişimlerinde benlik kavramında gitar eğitmenlerimizle olsun diğer ekip arkadaşlarımızla olsun kurulacak sıcak ortamda ve sıcak akıcı iletişimle özgüveni daha da öne çıkarmaktır. Öğrencilerin müziği dinleme anlama, yorumlama ve müzik bilgisi oluşturma gibi davranışı da gelişmektedir. Biraz gayret ve zamanı doğru kullanmak Şişli Sanatla sizin bu işi tam anlamıyla öğrenmenize yetecektir. İlerleyen süreçlerde parçaları çalabildiğiniz gibi kendi bestelerinizi de yapmaya başlayacaksınız. 
     Peki bu bahsettiğimiz insan ruhunu bu denli etkileyen gitarın başlangıcında ve sonrasında neler mi oluyor? Gitar ilk keşfinden günümüze kadar birçok gelişim aşaması geçirmiştir. Farklı ağaç türlerinden yapılan gitarlar genellikle altı telli olur. Birçok müzik türünde kullanılan gitarda çok fazla çeşitler vardır. Bu çeşitlilik nedeniyle de insanlık tarihinden bu yana gitar her zaman insanların ilgisini çekmektedir. Her türlü duygu değişimlerinde ve aktivitelerde gitarın önemli bir rolü vardır. Spor yaparken, mutluyken, üzgünken, eğlenirken ve bu gibi durumlarda hep müziğe yönelmişizdir. Ve kulaklarımızın pasını silen gitar sesi hep bizimle olmuştur. 

Gitar Kursu Ücretsiz Deneme Dersi
Meidiyeköy Gitar Kursu
Şişli Gitar Kursu
Levent Gitar Kursu

YAZ KAMPANYASI HAFTA İÇİ 14.00 KADAR
%59indirim
6,050.00 TL 2,500.00 TL

Stokta kalan son 10 ürün

Eğitimlerimiz

WORKSHOPLAR HOBİ KURSLARI GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK KURSU KONSERVATUVARA HAZIRLIK KURSU
Deneme Dersi İstiyorum 0539 238 82 98
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?