Şişli Sanat Kursu Hakkında

Şişli Sanat Kursu uzun yıllar Moskova'da başarı ile yürütülmüş ve binlerce insanın hayal dünyasında yeni kapılar açmış bir hobi, sanat ve kültür atölyesidir.

" 2015 yılında çalışmalarımızı İstanbullular ile de buluşturmak için İstanbul'un Şişli ilçesinde 
 Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak eğitimlerimize  devam etmekteyiz. 
 
Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz kursumuzdan mezun olduklarında almaya hak kazandıkları MEB onaylı sertifika ile  resmi olarak USTA ÖGRETİCİ yapma hakkı kazanırlar.

Şişli Sanat Kursu olarak katılımcılarımıza her zaman bir dost gözüyle bakıyoruz ve onların merkezimizden mutlu bir şekilde ayrılıp hayatlarında ruhsal olarak da güçlü ve başarılı devam etmelerini istiyoruz. Çalışmalarımızı da sizlere en faydalı ve eğlenceli olacak şekilde tasarlıyoruz. "

Şişli Sanat Kursu, yetenek sınavları ile öğrenci alan güzel sanatlar, resim,müzik, heykel, grafik, bileşik sanatlar, sanat yönetimi, mimarlık, tasarım ve eğitim fakültelerine öğrenci hazırlayan bir sanat ve tasarım atölyesidir. Eğitmenler tarafından verilen dersler, temel sanat eğitiminin yanı sıra, sınavlara yönelik çalışmaları da bünyesinde barındırmaktadır.

Tüm bunların yanısıra her yaş grubuna uygun hobi gruplarımız ve günübirlik sanatsal workshoplarımız dolu dizgin devam etmektedir.

Bizimle Çalışmak İstermisiniz?

WORKSHOPLAR HOBİ KURSLARI GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK KURSU KONSERVATUVARA HAZIRLIK KURSU
Deneme Dersi İstiyorum 0539 238 82 98
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?