Ney Kursu

 

Ney Kursu 
En eğlenceli metod ile
En uygun fiyata 
Kolay şekilde öğrenmek istiyorsanız 
ÜCRETSİZ DENEME DERSİNE DAVET EDİYORUZ !

Kişiye Özel Ders Programı ile ister HOBİ NEY KURSU  olarak,  
İsterseniz NEY Kursu M.E.B ONAYLI SERTİFİKA  için  Kursumuza  Bekliyoruz 

 

Ney Dersi haftada bir gün 50 dakika  yapılmakta ve öğrenci ile eğitici arasında birebir işlenmektedir.
Ney Kursu için Ders günleri ve saatleri öğrencilerle ortak belirlenmektedir.
Ney Dersleri aynı anda teorik olarak nota-solfej eğitimi ve Ney ile uygulamalı verilmektedir
Ney kursumuza katıan öğrencilerimiz  Ney dersliğimizin  müsait olan saatlerinde ÜCRETSİZ PRATİK yapabilirler. 

Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz kursumuzdan mezun olduklarında

MEB onaylı  KURS BİTİRME SERTİFİKA

  hakkı kazanırlar.

ÖNEMLİ NOT* Bire bir özel ders alan öğrenci 4 derste 1 ders erteleme hakkına sahiptir ve 1 gün önce MESAİ SAATLER İÇİNDE gelemeyeceğinin haberini verirse ancak o zaman telafi dersi alabilir aksi takdirde sözleşmede belirttiği gibi DERSLERİ işlenmiş sayılacaktır.  Sağlık veya istirahat raporu ile geçerli tarihlerde Telafi dersleri eklenecektir

 

Şişli Sanat Kursu’nda ney eğitimi düşünüldüğü gibi karanlık bir düzeyde değildir ve ciddi bir disiplin eğitimi içerir. Eğitimler nota ve teorik öğrenimlere uygun olarak verilir ve öğrencinin Türk Sanat Müziği ve tasavvuf müziğini kolaylıkla icra edebilmesi sağlanır. Şişli Sanat Ney Kursunda eğitimler bire bir ya da grup olarak verilebilir. Bire bir ve grup eğitimlerinde alanında uzman hocalarımız verdikleri kaliteli müzik eğitiminin yanında öğrencileri bire bir tanır, öğrencilerle pozitif ilişkiler kurar ve eksikleri ile yakından ilgilenir.
Bizi daha yakından tanımak için ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsiniz. Deneme dersimizden sonra uygun ney kursu fiyatları ile derslere devam etmek isteyeceğinizi garanti ediyoruz.

Şişli Sanat Ney Kursunda Öğrencilere;

Neyin nasıl tutulacağı, neye nasıl üfleneceği, neyin saklaması ve bakımının yapılması ile ilgili bilgilerle başlayarak Türk Sanat Müziği ve Tasavvuf Müziği eğitimleri ile Ney çalmanın yöntemleri incelikleri Şişli Sanat Ney Kursundaki uzman eğitmenler tarafından öğretilir. Temel eğitim sonrasında öğrenci Türk Sanat Müziği ve Tasavvuf Müziği eserlerini kendi başına çalabilecek hale gelir. Bu arada Şişli Sanat Kursu'nda birbirinden güzel müzik kursları arasından seçim yapabileceğinizide unutmayınız.

 

1. Ney çalmak zor mudur?

Her müzik aletini çalmanın zor veya kolay farklı tarafları vardır ancak Ney özellikle ses üfleme ve ses çıkarma teknikleri dolayısıyla zor bir alet olarak bilinir. Ancak Şişli Sanat Ney Kursunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen kişiye özel eğitimler ve öğrencilerin düzenli ve kararlı çalışmaları ile kısa sürede öğrenciler başarılı bir şekilde Ney çalmaya başlayabilir.

2. Kimler ney çalabilir?

Şişli Sanat Ney Kursu ile yaş fark etmeksizin fiziksel olarak Ney çalmaya uygun herkes kısa sürede Ney çalabilir.

3. Ney kursunda yaş sınırlaması var mıdır?

Şişli Sanat Kursu'nda bu kursumuzda herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Her yaş grubundan fiziksel olarak Ney çalmaya uygun her insan Şişli Sanat Kursu Ney Kursunda ders almaya ve Ney çalmaya başlayabilir.

4. Kayıt için neler gerekiyor?

Şişli Sanat Kursu Ney Kursu’na kayıt olmak için sanat merkezimize kimlik belgeniz ile gelmeniz veya sitemiz üzerinden satın alabilir ya da whatsapp numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

YAZ KAMPANYASI HAFTA İÇİ 14.00 KADAR
%59indirim
6,050.00 TL 2,500.00 TL

Stokta kalan son 10 ürün

Eğitimlerimiz

WORKSHOPLAR HOBİ KURSLARI GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK KURSU KONSERVATUVARA HAZIRLIK KURSU
Deneme Dersi İstiyorum 0539 238 82 98
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?